Endüstriyel Yapı İzolasyonları_en-GB

Endüstriyel Yapı İzolasyonları_en-GB

CASE STUDIES

Endüstriyel Yapı İzolasyonları

 

Endüstriyel yapı izolasyonunda geniş hizmet alanı ile firmamız, tüm endüstriyel yapı izolasyon ihtiyaçlarına cevap veren kurumsal bir firmadır. Endüstriyel yapı izolasyonunda ideal yalıtım malzemeleri kullanılmakta, endüstri işletmelerinde ve endüstriyel boyuttaki diğer yapılarda en kaliteli yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

 

Endüstriyel İzolasyon Nedir?

 

Endüstriyel tesis ve binalarında gerçekleştirilen izolasyon uygulamaları olup standart izolasyon uygulamalarından çok daha kapsamlıdır. Isı yalıtım ihtiyacı standart bir binaya göre farklı olduğundan kullanılan materyaller de farklıdır. Buna en güzel örnek sıcaklığı 1400 derecenin üzerine çıkan bir fırının izolasyon ihtiyacı ile bir binanın izolasyon ihtiyacının farklı olduğu gibi, kimyasal maddelerin naklinde kullanılan borularla su borularının yalıtım ihtiyacının farklı olmasıdır. Endüstriyel izolasyonda amaç konfor veya maliyet avantajı sağlamak değil, iş akışının ve güvenliğin istenen boyutlarda olmasıdır.

 

Endüstriyel Yapı İzolasyonu Hizmetleri

 

Endüstriyel yapı izolasyonu olarak birçok alanda hizmet sunan firmamız, alanında uzman ekibi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

 

Endüstriyel yapı izolasyonu olarak sunduğumuz hizmetler;

 

1 Endüstriyel Isı Yalıtımı

2 Endüstriyel Ses Yalıtımı

3 Endüstriyel Su Yalıtımı

 

Endüstriyel yapı izolasyonu ile ilgili sunduğumuz diğer hizmetler ise şunlardır;

 

  • Çatı İzolasyonu
  • Pencere İzolasyonu
  • Ses Yalıtımı
  • Dış Cephe Isı Yalıtımı
  • Prefabrik Endüstriyel Yapılarda Derz İzolasyonu
  • Prefabrik Endüstriyel Yapılarda Oluk İzolasyonu
  • Yangın İzolasyonudur.

 

Özellikle fabrika revizyonlarında ve mevcut tesisin kapasitesinin arttırılması durumunda ya da yeni yapılan endüstriyel tesislerde uygulanan endüstriyel yapı izolasyonu; sıcak izolasyon, soğuk izolasyon ve sıcaklığın korunması amaçlı yapılan izolasyon olarak 3 ana grupta incelenir. Isı yalıtımı, su yalıtımı ve ses yalıtımı ise endüstriyel yapı izolasyonunda verilen hizmetlerdendir.

 

Endüstriyel Isı Yalıtımı

 

Fabrika ve enerji tesislerinde yatırımın daha karlı ve daha yüksek verimli olmasını ve aynı zamanda çalışanların güvenliğini sağlayan yalıtım çeşididir.  Isı transferi ve depolama alanındaki ısı kayıplarını en aza indirgemekte, enerji tüketimini azaltarak maliyetleri düşürmektedir. Isı yalıtımı ile sıcaklık değişkenlikleri engellenir ve böylece proses hattının performansı yükselir. Doğru ve etkili endüstriyel ısı yalıtım hizmetleri ile firmamız, sektörde kaliteli ve güvenilir bir endüstriyel izolasyon hizmeti sunan lider firmadır.

Endüstriyel Ses Yalıtımı

 

Uluslararası standartlarda üretilen ve yanmaz özelliği ile akustiğin önemli olduğu alanlarda kullanılan malzemelerle ses yalıtımı yapılmakta, gürültü ve yankı kontrol altına alınarak sağlıklı bir ortam yaratılmaktadır. Jeneratör, kompresör kabinleri, mekanik daireler ve havalandırma kanalları başta olmak üzere, gürültü kirliliği yaşanan tüm endüstriyel alanlarda endüstriyel ses yalıtım hizmeti sunulmaktadır.

 

Endüstriyel Su Yalıtımı

 

Endüstriyel ortamlarda yapılan endüstriyel su yalıtım uygulamaları ile ekonomik ve profesyonel çözümler sunan firmamız, derz ve oluk izolasyonu ile su kaçaklarını engelliyor. Prefabrik evler ve endüstriyel yapılarda ortaya çıkan derz aşınması ve oluk deformasyonuna karşı alınan tedbirlerle endüstriyel binaların ve yapıların ömrünü uzatıyor.

 

Endüstriyel yapılarda izolasyon uygulamaları ile kalıcı çözümler sunan firmamız; su, ses ve ısı yalıtım uygulamaları ile tesislerin ve işletmelerin verimliliğini arttırmalarını sağlıyor. Alanında uzman ekibi ile her tesise ve işletmeye özel ses, ısı ve su yalıtım çalışmaları yaparak, uygulama yapılan alanlara istenen yalıtım özelliklerini kazandırıyor.

 

Paslanma, çürüme, ses ve gürültü kirliliği ve ısı kaybına karşı alınan profesyonel önlemlerde kaliteli ve güvenilir materyaller kullanan firmamız, sektörde 13 yılı aşkın hizmet sunan kurumsal bir firmadır. Endüstriyel prefabrik binalarda uyguladığı P.U. mastik, oluk izolasyonu, havuz izolasyonu, teras izolasyonu, dilatasyon izolasyonu ve perde temel izolasyonu ile daima müşteri memnuniyeti sağlamakta, zamanında kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

To be notified of new opportunities, sign up for our newsletters.