ENJEKSİYON_en-GB

ENJEKSİYON_en-GB

Enjeksiyon Makineleri

Operatörün rahat bir şekilde çalışabilmesi için optimize edilip yerleştirilmiş olan yüksek çözünürlüklü LCD ekran, yüksek hızlı işlemci sistem kontrolü gerekliliklerini karşılayarak bellek kapasitelerini arttırmaktadır, – 200 set kalıp bilgisi büyük ölçekli ve depolama üretim yönetimi için SD kart / USB girişi üretimlerinde tam otomasyonu sağlayabilmek için ağ sistem portu. Makinenin doğru çalışır vaziyette olduğundan ve normal veri üretimi yaptığından emin olabilmek için enjeksiyon ortamını otomatik olarak algılama ve makine, sayı meydana getirerek durdurulabilir. Son olarak da sıkma kuvveti ile kalıbı otomatik olarak ayarlama işlemlerinde iş görmektedir.

Kontrol Sistemi

– Techmation tarafından hazırlanmış olan en son teknoloji olan kontrol ekranı,

– Operatörün rahat bir şekilde çalışabilmesi için optimize edilip yerleştirilmiş olan yüksek çözünürlüğe sahip LCD ekran,

– Yüksek hızlı işlemci sistem kontrolü gerekliliklerini karşılayabilecek bellek kapasitesinin arttırımı,

– 200 set kalıp bilgisi depolama ve büyük ölçeklerde üretim sistemleri için SD kart ve USB girişi,

– Üretimde tam otomasyonu sağlayabilmek adına ağ iletişim portu oluşturma.

– Makinenin doğru olarak çalışma sağladığından ve normal veri üretimi yaptığından emin olabilmek için enjeksiyon sistemini otomatik algılama

– Makine, sayı oluşumu yaparak durdurulabilir.

– Sıkma gücü ile kalıbı otomatik bir şekilde ayarlama.

 

Kapama Sıkıştırma Sistemi

– Beş pivot çift geçişli kalıp sıkma mekanizması hızlı kapama ve açma, sabit ve enerji tasarrufu imkanları tanır

– Diferansiyel hızlı kalıp sıkma ünitesi, çevrim zamanını etkili şekilde azaltır ve makinenin çalışma verimini arttırır.

– Güvenilir düşük basınç koruma fonksiyonu aracılığı ile kalıbın kullanım ömrünü çok daha fazla uzatır.

– T-slot plakalar, kalıpları sabitlemeyi daha ideal bir hale getirir (bu durum tamamen isteğe bağlıdır)

– 0.1 mm’ye kadar pozisyonu kontrol altına alabilmek için yüksek hassasiyetli elektrik sayacı kullanılır.

– Çift elektrikli ve mekanik kilit koruma cihazları, operatörlerin güveliklerini garanti altına alır. (aynı zamanda 400 ton üstündeki makineler hidrolik güvenlik cihazıyla da donatılmaktadır)

– Yüksek aşınmaya karşı dirençli sert krom kaplı kolonlar yüksek mukavemet ve yüksek gerilim sağlamaktadır

– Merkezleme dişli kalıbına sahip olan hidrolik motorlar, kalıp ayarlamayı garanti altına almaktadır.

 

Enjeksiyon sistemi

– Çift silindirli balans enjeksiyon mekanizmaları, yüksek basınçlı enjeksiyonu garanti etmektedir. Bakımı oldukça kolaydır.

– Malzeme enjeksiyonu esnasında hassas elektronik sayaç kontrolleri ile eriyik baskısı kontrol altına alınır.

– 250 ton üstündeki makinelerde, enjeksiyon memesinin bulunduğu yerden çıkmasını önleyebilmek ve malzeme sızıntısının önüne geçmek için çift enjeksiyon silindiri bulunmaktadır.

 

Yağlama sistemi

– Ana sürtünme parçaları yağlama alanları ile çevrilmiştir

– Merkezi yağ besleme sistemi yağlama sistemindeki mafsallar için kullanılmaktadır. Bilgisayarlar tarafından kontrol altına alınan elektrikli yağ pompası, yağlama alanlarına otomatik olarak yağlama yağı (gres) göndermektedir.

– Bilgisayarlar tarafından kontrol altına alınan akıllı volumetrik merkezi yağlama sistemi, aşınma alanlarına kantitatif biçimde yağlama yağı (gres) aktarır ve anahtarın taşıma yüzeyinin oldukça güvenilir bir biçimde yağlanmasını garanti eder.

 

Enjeksiyon sistemleri oldukça karmaşık bir iştir. Bu işin titizlikle ve işin uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak tüm enjeksiyon işleriniz için son teknoloji ürünü olan cihazlarımızla sizler hizmet sağlamaya hazırız. Siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için her zaman ön plandadır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek ya da web sayfamızda bulunan online destek hattından bize ulaşmaktır.

To be notified of new opportunities, sign up for our newsletters.